PL EN

Informacje o Kongresie 2024

Siódmy kongres Ultrasonografii PTGiP jest adresowany do lekarzy położników-ginekologów, rezydentów i studentów medycyny zainteresowanych obrazowaniem płodu, ciężarnej i pacjentek ze schorzeniami narządu rodnego. Zapraszamy gorąco do udziału także lekarzy pokrewnych specjalizacji, ponieważ założyliśmy, że organizowany przez nas Kongres będzie platformą dyskusji interdyscyplinarnych.  
 
Same obrazy ultrasonograficzne bez odzwierciedlenia ich roli w postępowaniu z pacjentem stanowią jedynie jeden z elementów pracy klinicznej. W związku z tym na każdej sesji Kongresu będziemy łączyć takie obrazy z kliniką. Sesje będziemy ilustrować badaniami demonstracyjnymi ilustrującymi ich zakres tematyczny.

Zobacz naszą animacje

W imieniu Komitetu Organizacyjnego dołożymy wszelkich starań, aby nasz Kongres był niezapomnianym wydarzeniem edukacyjnym i naukowym w 2024 roku.

Sekcja Ultrasonografii aktywnie współpracuje z ekspertami ISUOG (Międzynarodowe Towarzystwo Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii) i promuje międzynarodowe standardy postępowania, dlatego wśród prelegentów Kongresu znajdziecie Państwo czołowych światowych wykładowców.  Nie zabraknie także znakomitych  krajowych prelegentów.

 

Kongres będzie poprzedzony wyjątkowymi kursami z udziałem ekspertów międzynarodowych dotyczącymi: badania wczesnoanatomicznego płodu, badania serca płodu, patologii zmian w przydatkach macicy oraz schorzeń błony śluzowej i jamy macicy.

Zapisz się do newslettera

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o Kongresie 2024.

Twój e-mail:
Zapisz się
Zapisz się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Projekt: Sonia Mastalerz

Wykonanie: mobitom.pl

Copyright 2024 © MWU Dobre USG

INFORMACJE

SOCIAL MEDIA

MENU