Kraków

PL EN

Kraków

Wybór Krakowa na miejsce VII Kongresu Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii był oczywisty nie tylko ze względu na to, że jest on aktualną siedzibą Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Każdy, kto choć raz odwiedził Kraków i poczuł ducha tego miasta, z pewnością jeszcze tu powróci. To niezwykłe miejsce ściąga co roku rzesze ludzi zainteresowanych, aby poznać je bliżej. Centrum miasta tętni życiem przez całą dobę, a liczne atrakcje-zarówno te  historyczne, jak i kulturowe, zapewniają niezapomniane wspomnienia.
 

To wszystko sprawia, że Kraków stał się miejscem, w którym warto zorganizować spotkania biznesowe czy też kongres. Każdego roku stolica Małopolski udowadnia, że jest w stanie przyjąć najbardziej spektakularne wydarzenia i zorganizować je na światowym poziomie.

Zobacz więcej

Jesteśmy dynamiczną firmą skupiającą się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Działamy z pasją i 

Zakwaterowanie

Nawiguj

Auditorium Maximum

Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie jest największą  salą wykładową tej  najstarszej uczelni w Polsce. Ten nowoczesny obiekt konferencyjno-dydaktyczny zlokalizowany jest w pobliżu Rynku Głównego, w ścisłym centrum miasta. 
 

Budynek stanowi zespół sal wykładowych, z których największa, sala amfiteatralna, może pomieścić 1200 osób.  Doskonała lokalizacja powoduje, że Auditorium Maximum UJ chętnie wybierane jest jako miejsce organizacji nie tylko konferencji i kongresów naukowych, ale także konferencji, spektakli teatralnych czy festiwali.

Zapisz się do newslettera

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o Kongresie 2024.

Twój e-mail:
Zapisz się
Zapisz się
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Projekt: Sonia Mastalerz

Wykonanie: mobitom.pl

Copyright 2024 © MWU Dobre USG

INFORMACJE

SOCIAL MEDIA

MENU